cms.banner_img

Patent für... Entspannen Sie sich über Zegrze

Bezpieczna przystań nad Zegrzem

Zapraszamy do naszej Mariny w Zegrzynku, położony 30 km od Warszawy nad Jeziorem Zegrzyńskim w Kubie Mila Zegrzynek.

Klub Mila Zegrzynek to ośrodek sportowo-rekreacyjno-konferencyjny malowniczo położony nad brzegiem Jeziora Zegrzyńskiego. Wyróżnia się stylowymi wnętrzami o żeglarskim charakterze, nowoczesną infrastrukturą portową oraz wyśmienitą kuchnią.

Marina jest dostępna zarówno dla łodzi rezydenckich, jak i dla gości zewnętrznych. Pięć pomostów zapewnia łącznie 50 miejsc postojowych z dostępem do prądu i pitnej wody. Na terenie Klubu Mila Zegrzynek znajdziecie Państwo wypożyczalnię sprzętu wodnego, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu w celu rezerwacji miejsca na krótki bądź długi okres.

Restauracja, miejsca noclegowe, plac zabaw, chata grillowa, sale konferencyjne, miły bosman i zawsze uśmiechnięty personel, to wszystko sprawi, że Wasz pobyt na pewno będzie można zaliczyć do udanych.

Zapraszamy.

Rodzinny Port

Port w Klub Mila Zegrzynek jest przyjazny rodzinom z dziećmi. Znajdziesz tu plac zabaw, dużo zieleni, sprzęt wodny dostosowany do ich potrzeb, a w restauracji dodatkowe menu dziecięce.

Rodzinny Port

Wypożyczalnia sprzętu wodnego

W naszym porcie funkcjonuje również wypożyczalnia sprzętu wodnego nad Zegrzem. Do Państwa dyspozycji udostępniliśmy m.in.
- motorówki (do czarteru z patentem i bez patentu)
- jachty (do czarteru przez osoby z patentem)
- żaglówki (do czarteru bez patentu)
- kajaki
- rowerki wodne
- rowery MTB

Wypożyczalnia sprzętu wodnego

Kontakt

Habe Fragen? Möchten Sie diese Yacht buchen? Kontaktieren Sie uns per E-Mail, Telefon oder füllen Sie das untenstehende Formular aus. E-Mail: czartery@klubmila.pl Telefon: +48 516 151 375

* Benötigte Felder

Zdjęcie

BLEIBEN SIE BEI UNS

Bleiben Sie über die neuesten Aktionen und Veranstaltungen auf dem Laufenden.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen